Přihlašování na kurzy

Pokud připravujeme kurz, je tento uveden na těchto stránkách a kdokoliv  se může jednoduchým formulářem předběžně přihlásit jako zájemce o účast v kurzu. Je-li dostatek zájemců otevíráme přihlašování na kurz. 

Přihlášení na kurz je možné pouze pro registrované na těchto stránkách.

Nejdříve je tedy nutná registrace:

1. Registrace na stránkách BLŠ

První krok je pouze jednou, pod takto vytvořeným přístupem se pak můžeš hlásit do dalších kurzů a akcí. Registrace je na stránce chráněné heslem. Adresu stránky a heslo k ní sdělujeme všem předběžně přihlášeným zájemcům emailem.

 • Nejdříve tedy je třeba poslat stručnou žádost emailem na naši kontaktní adresu. Do předmětu emailu uveď přesně text „Žádost o registraci na webu BLŠ“. V odpovědi bude odkaz a „heslo“ stránky s registrací. 
 • Po vyplnění emailové adresy a hesla klikni dole na Tlačítko „Registrovat“.
  Registrace musí být ručně schválena administrátorem stránek, proto buď trpělivý, zpravidla do následujícího pracovní dne bude registrace potvrzena a dostaneš o tom email. Pokud se bude po registraci opětovně otevírat stránka s registrací, zadáváš buď krátké heslo (musí být minimálně 8 znaků) nebo zadáváš v systému již existující email (což je dost nepravděpodobné).
 • Po potvrzení registrace se přihlaš na stránkách a jako první doplň údaje ve volbě „Moje osoba“ a zde postupně vyplň tabulky Osobní, Skautské (zde se jako přezdívka doplnil tvůj email,to ale přepiš), Kontakty a Adresa. A nahraj svoji fotku.
  Všechna pole jsou povinná kromě „Poznámka – omezení, odbornosti. Co bychom měli vědět.“ a „E-mail další“.

Tím jsi registrován na těchto stránkách a můžeš se přihlásit do otevíraného  kurzu

2. Přihlášení se na konkrétní kurz

Po přihlášení do stránek se děje se ve volbě „Můj kurz“, kde se  přihlaš na zde uvedený kurz. (Může se stát, že kurz je již obsazen, v takovém případě přihlášení nebude možné)

Příklad:

 • Zájemce se zaregistruje a přihlásí například na čekatelský kurz, který úspěšně absolvuje a zakončí zkouškou.
 • Po nějaké době je otevírán kurz vůdcovský.
 • Pak mu stačí se
  • nejdříve přihlásit jako zájemce a
  • po obdržení emailu o otevření vůdcovského kurzu se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásí do stránek a
  • na vůdcovský kurz se přihlásí.
 • Nemusí již provádět registraci, stačí pouze případná aktualizace svých údajů.