Přihlašování na kurzy

Vstup do kurzu je možný pouze pro registrované na těchto stránkách.

1. Registrace na stránkách BLŠ (První krok – je pouze jednou, pod takto vytvořeným přístupem se pak můžeš hlásit do dalších kurzů a akcí.

  • Nejdříve tedy je třeba poslat prázdný email na adresu registrace@brdskalesniskola.cz. Není nutné vyplňovat předmět ani text.
  • V odpovědi na email bude odkaz a “heslo” stránky s registrací.
  • Po vyplnění emailové adresy a hesla klikni dole na Tlačítko “Registrovat“. Registrace musí být ručně schválena administrátorem stránek, proto buď trpělivý, zpravidla do následujícího pracovní dne bude registrace potvrzena a dostaneš o tom email. Pokud se bude po registraci opětovně otevírat stránka s registrací, zadáváš buď krátké heslo (musí být minimálně 8 znaků) nebo zadáváš v systému již existující email (což je dost nepravděpodobné).
  • Po potvrzení registrace se přihlaš na stránkách a můžeš přistoupit k přihlášení na konkrétní kurz
  • Zkontroluj si, že máš vyplněno jméno a příjmení, bez toho nebudeš správně propojen v kurzu! Pokud již máš vyplněno z registrace, či jsi doplnil, je to OK a již tyto údaje neměň, zejména ne v průběhu kurzu.

2. Přihlašování na konkrétní kurz se děje výhradně prostřednictvím SkautISu!

3. Vstup na konkrétní kurz – po přihlášení registrovaného návštěvníka stránek se zobrazí aktuální informace účastníkům kurzu